Ražotājs: ACT
Modelis: AC2115
EAN: 8716065488067
ACT AC2115. Lādētāja veids: Iekštelpas, Barošanas avota veids: AC, Lādētāju saderība: Universāls. Ieejas spriegums: 100 - 240 V, Izvades spriegums (maks.): 5 V, AC adaptera izvades strāva: 2,4 A. USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 2, Jaudas aizsardzības apraksts: Pārstrāva, Pārspriegums, Pārkaršana, Īssavienojums. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
ACT USB Charger 2-Port 2.4A 12W Smart Ic | €15.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Iekštelpas |
| Lādētāju saderība | Universāls |
| Barošanas avota veids | AC |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārstrāva, Pārspriegums, Pārkaršana, Īssavienojums |
| Īpašās funkcijas | Smart IC |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| LED indikatori | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Maksimālā jauda | 12 W |
| Izvades spriegums (maks.) | 5 V |
| AC adaptera izvades strāva | 2,4 A |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Iepakojuma platums | 83 mm |
| Iepakojuma dziļums | 34 mm |
| Iepakojuma augstums | 167 mm |
| Iepakojuma svars | 72 g |