Ražotājs: AISENS
Modelis: A110-0538
EAN: 8436574706154
AISENS A110-0538. Lādētāja veids: Iekštelpas, Barošanas avota veids: AC, Lādētāju saderība: Universāls. Ieejas spriegums: 100 - 240 V. USB C-veida pieslēgvietu daudzums: 1, Ātrā uzlāde. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A110-0538 PDA/mobīlo telefonu lādētājs Melns Iekštelpas | €6.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Iekštelpas |
| Lādētāju saderība | Universāls |
| Barošanas avota veids | AC |
| USB C-veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Ātrā uzlāde | |
| USB barošanas padeve | |
| USB barošana līdz | 20 W |
| USB barošanas versija | 3.0 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 43 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Augstums | 27 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 50 / 60 Hz |
| Ieejas strāva | 0.6 A |
| Izvades strāva (5 V) | 3 A |
| Izvades strāva (9 V) | 2,2 A |
| Izejas strāva (12V) | 1,66 A |
| Kontakdakšas veids | C tips |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iekļauto strāvas kontaktdakšu veidi | EU |
| Iepakojuma platums | 120 mm |
| Iepakojuma dziļums | 30 mm |
| Iepakojuma augstums | 160 mm |
| Vienības apjoms | 576 cm³ |
| Iepakojuma svars | 60 g |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 460 mm |
| Kastes garums (Master) | 300 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 300 mm |
| Kastes svars (Master) | 12 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 41400 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 200 pcs |