Ražotājs: Cellularline
Modelis: ACHIPHUSBCPD20WW
EAN: 8018080398353
Cellularline ACHIPHUSBCPD20WW. Lādētāja veids: Iekštelpas, Barošanas avota veids: AC, Lādētāju saderība: Universāls. Ieejas spriegums: 110 - 240 V, Izvades spriegums (maks.): 12 V. USB C-veida pieslēgvietu daudzums: 1. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Polnilec za telefon CellularLine (ACHIPHUSBCPD20WW) | €18.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Iekštelpas |
| Lādētāju saderība | Universāls |
| Barošanas avota veids | AC |
| USB C-veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Savietojamība | iPhone 8 or later |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 110 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 50 / 60 Hz |
| Ieejas strāva | 0.55 A |
| Maksimālā jauda | 20 W |
| Izvades spriegums (maks.) | 12 V |
| Izvades spriegums (minim.) | 5 V |
| Izejas strāva | 3000 mA |
| Kontakdakšas veids | C tips |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iekļauto strāvas kontaktdakšu veidi | EU |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 30 mm |
| Iepakojuma augstums | 175 mm |