Ražotājs: Cellularline
Modelis: CBRHUUSBQCK
EAN: 8018080303944
Cellularline CBRHUUSBQCK. Lādētāja veids: Auto, Barošanas avota veids: Cigāru šķiltavas, Lādētāju saderība: Viedtālrunis, Planšete, Tālrunis. Ieejas spriegums: 12 - 24 V. Ātrā uzlāde, Jaudas aizsardzības apraksts: Pārlāde, Pārizlāde, Pārslodze, Īssavienojums. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
USB polnilec za avto CellularLine (CBRHUUSBQCK) | €17.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Auto |
| Lādētāju saderība | Viedtālrunis, Planšete, Tālrunis |
| Barošanas avota veids | Cigāru šķiltavas |
| Micro-USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) portu skaits | 1 |
| Ātrā uzlāde | |
| Ātrās uzlādes tehnoloģija | Quick Charge 3.0 |
| Darbības princips | Kontakts |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārlāde, Pārizlāde, Pārslodze, Īssavienojums |
| Savietojamība | HUAWEI, ASUS, LG, MOTOROLA, ZTE |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 12 - 24 V |
| Maksimālā jauda | 18 W |
| Porta 1 izejas strāva | 2 A |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 35 mm |
| Iepakojuma augstums | 175 mm |
| Iepakojuma svars | 81 g |