Ražotājs: Duracell
Modelis: DRC5808
EAN: 5055190169100
Duracell DRC5808. Lādētāja veids: Iekštelpas, Ārējie, Barošanas avota veids: USB, Lādētāju saderība: Digitālā kamera. Izvades spriegums (maks.): 5 V. Jaudas aizsardzības apraksts: Pārstrāva, Pārspriegums, Īssavienojums. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Iekštelpas, Ārējie |
| Lādētāju saderība | Digitālā kamera |
| Barošanas avota veids | USB |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārstrāva, Pārspriegums, Īssavienojums |
| Savietojamība | Canon NB-10L |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Uzlāde |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izvades spriegums (maks.) | 5 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 84 mm |
| Dziļums | 48 mm |
| Augstums | 33 mm |
| Svars | 64 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Iepakojuma tips | Blisters |