Ražotājs: Ewent
Modelis: EW1225
EAN: 8054392619540
Ewent EW1225. Lādētāja veids: Iekštelpas, Barošanas avota veids: AC, Lādētāju saderība: Universāls. Ieejas spriegums: 110 - 230 V. USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 2. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Ewent EW1225 PDA/mobīlo telefonu lādētājs Balts Iekštelpas | €10.47 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Iekštelpas |
| Lādētāju saderība | Universāls |
| Barošanas avota veids | AC |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 110 - 230 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Maksimālā jauda | 3680 W |
| Izejas strāva | 16000 mA |
| Porta 1 izejas strāva | 2,4 A |
| Porta 2 izejas strāva | 2,4 A |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 58 mm |
| Dziļums | 68,4 mm |
| Augstums | 117,2 mm |
| Svars | 120 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma svars | 150 g |