Ražotājs: Hama
Modelis: 00183317
EAN: 4047443412911
Hama 00183317. Lādētāja veids: Auto, Barošanas avota veids: Cigāru šķiltavas, Lādētāju saderība: Viedtālrunis, Planšete. Izvades spriegums (maks.): 15 V, AC adaptera izvades strāva: 2 A. USB C-veida pieslēgvietu daudzums: 1, Ātrā uzlāde, Jaudas aizsardzības apraksts: Pārspriegums, Pārlāde, Īssavienojums. Kabeļa garums: 1,5 m, Produkta krāsa: Balts
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Auto |
| Lādētāju saderība | Viedtālrunis, Planšete |
| Barošanas avota veids | Cigāru šķiltavas |
| USB C-veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Ātrā uzlāde | |
| USB barošanas padeve | |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārspriegums, Pārlāde, Īssavienojums |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maksimālā jauda | 30 W |
| Izvades spriegums (maks.) | 15 V |
| Izvades spriegums (minim.) | 5 V |
| AC adaptera izvades strāva | 2 A |
| Izejas strāva | 3000 mA |
| Porta 1 izejas strāva | 3 A |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |