Ražotājs: Hama
Modelis: 00201640
EAN: 4047443489517
Hama 00201640. Lādētāja veids: Iekštelpas, Barošanas avota veids: AC, Lādētāju saderība: Viedtālrunis, Planšete. Ieejas spriegums: 100 - 240 V. USB C-veida pieslēgvietu daudzums: 1, Ātrā uzlāde, Jaudas aizsardzības apraksts: Pārspriegums, Pārlāde, Īssavienojums. Produkta krāsa: Balts
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Iekštelpas |
| Lādētāju saderība | Viedtālrunis, Planšete |
| Barošanas avota veids | AC |
| USB C-veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Ātrā uzlāde | |
| Ātrās uzlādes tehnoloģija | Quick Charge 3.0 |
| USB barošanas padeve | |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārspriegums, Pārlāde, Īssavienojums |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Maksimālā jauda | 38 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 34 mm |
| Dziļums | 55 mm |
| Augstums | 29 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |