| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
Komplet brezžičnega polnilnika HAMA "QI-FC10", črn | €13.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Iekštelpas |
| Lādētāju saderība | Mobilais telefons |
| Barošanas avota veids | USB |
| Bezvadu lādēšana | |
| Ātrā uzlāde | |
| Ātrās uzlādes tehnoloģija | Quick Charge 3.0 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | Status |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 5, 9 V |
| Ieejas strāva | 2, 1.67 A |
| Maksimālā jauda | 10 W |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 6,6 mm |
| Svars | 54 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 2 pcs |
| Pievienoti kabeļi | Micro-USB |