Ražotājs: HP
Modelis: 4P5M8AM#ABB
EAN: 0196188487044
HP HyperX ChargePlay Base. Lādētāja veids: Iekštelpas, Barošanas avota veids: AC, USB, Lādētāju saderība: Austiņas, Pele, Viedtālrunis, USB C-veida pieslēgvietu daudzums: 1, Bezvadu lādēšana. Kabeļa garums: 1,8 m, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
HP HYPERX CHARGEPLAY BASE | €63.36 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Iekštelpas |
| Lādētāju saderība | Austiņas, Pele, Viedtālrunis |
| Barošanas avota veids | AC, USB |
| USB C-veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Bezvadu lādēšana | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| LED indikatori | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 90,9 mm |
| Dziļums | 215 mm |
| Augstums | 17,4 mm |
| Svars | 135 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maksimālā jauda | 15 W |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 24 W |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Manuāls | |