Ražotājs: itek
Modelis: ITNBAC90
EAN: 8056157880141
itek ITNBAC90. Lādētāja veids: Iekštelpas, Barošanas avota veids: AC, Lādētāju saderība: Portatīvais dators, Planšete. Ieejas spriegums: 100 - 240 V, Izvades spriegums (maks.): 20 V. USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 1, Jaudas aizsardzības apraksts: Pārslodze, Īssavienojums. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
iTek ITNBAC90 chargeur de téléphones portables Noir Intérieure | €42.01 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Iekštelpas |
| Lādētāju saderība | Portatīvais dators, Planšete |
| Barošanas avota veids | AC |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Jaudas aizsardzības apraksts | Pārslodze, Īssavienojums |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Maksimālā jauda | 90 W |
| Izvades spriegums (maks.) | 20 V |
| Izvades spriegums (minim.) | 15 V |
| Porta 1 izejas strāva | 1 A |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 67 mm |
| Dziļums | 17 mm |
| Augstums | 134 mm |
| Svars | 234 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |