Ražotājs: Samsung
Modelis: EP-L1100WBEGEU
EAN: 8806090304446
Samsung EP-L1100. Lādētāja veids: Auto, Barošanas avota veids: Cigāru šķiltavas, Lādētāju saderība: Universāls. Ieejas spriegums: 12 V, Izvades spriegums (maks.): 9 V, AC adaptera izvades strāva: 2 A. USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 2, Ātrā uzlāde. Kabeļa garums: 1,5 m, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Samsung EP-L1100WBEGEU Dual USB + 1,5 m USB type C | €16.25 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Auto |
| Lādētāju saderība | Universāls |
| Barošanas avota veids | Cigāru šķiltavas |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Ātrā uzlāde | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| LED indikatori | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 26 mm |
| Dziļums | 26 mm |
| Augstums | 67,1 mm |
| Svars | 29,7 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 12 V |
| Maksimālā jauda | 15 W |
| Izvades spriegums (maks.) | 9 V |
| Izvades spriegums (minim.) | 5 V |
| AC adaptera izvades strāva | 2 A |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Pievienoti kabeļi | USB |
| Papildus informācija | |
| Lietotāja pamācība | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |