Ražotājs: Techly
Modelis: IPW-USB-EC152W
EAN: 8051128102932
Techly IPW-USB-EC152W. Lādētāja veids: Iekštelpas, Barošanas avota veids: AC, Lādētāju saderība: Universāls. Ieejas spriegums: 100 - 240 V, Izvades spriegums (maks.): 5 V, AC adaptera izvades strāva: 2,1 A. USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 2. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Techly 102932 mobile device charger Universal White AC Indoor 8051128102932 102932 (8051128102932) iekārtas lādētājs | €24.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Iekštelpas |
| Lādētāju saderība | Universāls |
| Barošanas avota veids | AC |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 2 |
| Darbības princips | Kontakts |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 41 mm |
| Dziļums | 25 mm |
| Augstums | 66 mm |
| Svars | 56 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Maksimālā jauda | 10,5 W |
| Izvades spriegums (maks.) | 5 V |
| AC adaptera izvades strāva | 2,1 A |
| Porta 1 izejas strāva | 2,1 A |
| Porta 2 izejas strāva | 2,1 A |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Papildus informācija | |
| USB pieslēgvietu skaits | 2 |
| Baterijas spriegums | 5 V |