Ražotājs: TooQ
Modelis: TQWC-GANQC2PD65WT
EAN: 8433281012585
TooQ TQWC-GANQC2PD65WT. Lādētāja veids: Iekštelpas, Barošanas avota veids: AC, Lādētāju saderība: Universāls. Ieejas spriegums: 100 - 240 V. USB 2.0 pieslēgvietu skaits: 1, USB C-veida pieslēgvietu daudzums: 2, Ātrā uzlāde. Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
TooQ TQWC-GANQC2PD65WT PDA/mobīlo telefonu lādētājs Universāls Balts AC Ātrā uzlāde Iekštelpas | €19.17 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Iekštelpas |
| Lādētāju saderība | Universāls |
| Barošanas avota veids | AC |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB C-veida pieslēgvietu daudzums | 2 |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Sertifikācija | EMC, ERP6 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| LED indikatori | Jā |
| Gallija nitrīda (GaN) tranzistori | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| Ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Ieejas strāva | 1.5 A |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| Izvades strāva (5 V) | 3 A |
| Izvades strāva (9 V) | 3 A |
| Izejas strāva (12V) | 3 A |
| Kontakdakšas veids | C tips |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 23 mm |
| Dziļums | 93 mm |
| Augstums | 51 mm |
| Svars | 128 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iekļauto strāvas kontaktdakšu veidi | EU |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Iepakojuma platums | 103 mm |
| Iepakojuma dziļums | 36 mm |
| Iepakojuma augstums | 178 mm |
| Iepakojuma svars | 151 g |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Low Voltage Directive (LVD), RoHS |