Ražotājs: Varta
Modelis: 57914 101 111
EAN: 4008496038954
Varta 57914 101 111. Lādētāja veids: Iekštelpas, Barošanas avota veids: AC, Lādētāju saderība: Austiņas, Austiņas, Viedtālrunis. Ieejas spriegums: 5 - 12 V. USB C-veida pieslēgvietu daudzums: 1, Bezvadu lādēšana, Ātrā uzlāde. Produkta krāsa: Sudrabs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Darbības rādītāji | |
| Lādētāja veids | Iekštelpas |
| Lādētāju saderība | Austiņas, Austiņas, Viedtālrunis |
| Barošanas avota veids | AC |
| USB C-veida pieslēgvietu daudzums | 1 |
| Bezvadu lādēšana | |
| Ātrā uzlāde | |
| USB barošanas padeve | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Plastmasa, Silikons |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69,5 mm |
| Dziļums | 15,5 mm |
| Augstums | 137,5 mm |
| Svars | 149 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 5 - 12 V |
| Ieejas strāva | 1.67 - 2 A |
| Maksimālā jauda | 15 W |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Blisters |
| Pievienoti kabeļi | USB Veids-C |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 3 gads(i) |