Ražotājs: Bestway
Modelis: 25039
EAN: 46941607331314
Bestway 25039. Ieteicamais vecums: Paredzēta bērniem, Produkta krāsa: Zils, Rozā, Ieteicamais vecums (minim.): 3 gads(i). Svars: 443 g. Iepakojuma platums: 195 mm, Iepakojuma dziļums: 395 mm, Iepakojuma augstums: 105 mm. Iekļauto produktu skaits: 3 pcs, Komplektā iekļauto peldbriļļu skaits: 1 pcs. Minimālais pasūtījums: 6 pcs, Daudzums uz paletes: 252 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Akvalanga caurule | |
| Peldcepure | |
| Peldbrilles | |
| Niršanas maska | |
| Peldpleznas | |
| Peldēšanas ausu aizbāžņi | |
| Peldēšanas deguna klipsis | |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 3 gads(i) |
| Produkta krāsa | Zils, Rozā |
| Lēcu materiāls | Polikarbonāts |
| Regulējama siksna | |
| Pielāgojams papēža stiprinājums | |
| Ultravioletā (UV) aizsardzība | |
| Viegli pielāgot | |
| Drošs pret miglu | |
| Intrastat kods | 95062900 |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto produktu skaits | 3 pcs |
| Komplektā iekļauto akvalanga cauruļu skaits | 1 |
| Komplektā iekļauto niršanas masku skaits | 1 |
| Komplektā iekļauto peldbriļļu skaits | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 443 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Lateksa |
| Loģistiskie dati | |
| Minimālais pasūtījums | 6 pcs |
| Daudzums uz paletes | 252 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 195 mm |
| Iepakojuma dziļums | 395 mm |
| Iepakojuma augstums | 105 mm |
| Vienības apjoms | 43000 cm³ |
| Iepakojuma tips | Blisters |