| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Acer Predator Gaming Tapis de souris de jeu Noir | €41.36 |
|
www.pc21.fr |
ACER PREDATOR GAMING PMP010 | €53.04 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Modelis |
| Materiāls | Gumija |
| Spēļu peles paliktnis | |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 355 mm |
| Dziļums | 255 mm |
| Biezums | 3 mm |
| Svars | 189 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |