Ražotājs: Bosch
Modelis: 2 608 595 360
EAN: 3165140328760
Bosch 2 608 595 360. Piemērota lietošana: Urbis, Urbja uzgaļa veids: Spirālveida griešanas urbja uzgalis, Urbja diametrs: 1,1 cm. Iepakojuma tips: Blisters. Urbja uzgaļu skaits: 1 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Piemērota lietošana | Urbis |
| Urbja uzgaļa veids | Spirālveida griešanas urbja uzgalis |
| Urbja diametrs | 1,1 cm |
| Garums | 150 mm |
| Darba garums | 9 cm |
| Piemērots materiāliem | Alumīnijs, Ķieģelis, Cements, Keramikas, Betona, Mūris, Plastmasa, Metāla loksne, Tile, Koks |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Kāta forma | Cilindriska kāts |
| Iepakojuma saturs | |
| Urbja uzgaļu skaits | 1 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Blisters |