| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
ASUS ROG Scabbard | €44.95 |
|
www.pc21.fr |
ASUS ROG SCABBARD | €60.25 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Spēļu peles paliktnis | |
| Bezslīdes bāze | |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret skrāpējumiem, Izturīgs pret apšļākšanu |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 900 mm |
| Dziļums | 400 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Svars | 525 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |