| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
BenQ Zowie G-SR Spēļu peles paliktnis Melns | €39.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Materiāls | Gumija |
| Spēļu peles paliktnis | |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Bezslīdes bāze | |
| Aizsardzības īpašības | Ūdensizturīgs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 470 mm |
| Dziļums | 390 mm |
| Biezums | 3,5 mm |