Ražotājs: Ewent
Modelis: PL3340
EAN: 8054392612282
Ewent PL3340. Platums: 400 mm, Dziļums: 320 mm. Produkta krāsa: Melns, Zils, Sudrabs, Virsmas krāsojums: Attēls, Materiāls: Gumija, Bezslīdes bāze, Spēļu peles paliktnis
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Ewent PL3340 peles paliknis Spēļu peles paliktnis Melns, Zils, Sudrabs | €5.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns, Zils, Sudrabs |
| Virsmas krāsojums | Attēls |
| Materiāls | Gumija |
| Spēļu peles paliktnis | Jā |
| Rokas locītavas atslogotājs | Nē |
| Bezslīdes bāze | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 400 mm |
| Dziļums | 320 mm |
| Biezums | 4 mm |
| Svars | 280 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |