Ražotājs: Fellowes
Modelis: 29701
EAN: 0077511297014
Fellowes 29701 Peles paliknis Sarkans ir ērta un stilīga izvēle, lai nodrošinātu optimālu ergonomiju un aizsargātu jūsu darba vietu. Šis peles paliknis ir izgatavots no izturīga auduma un poliestera, kas nodrošina ilgmūžību un vieglu tīrīšanu. Ar platuma 224 mm un dziļuma 186 mm, tas ir pietiekami liels, lai jūsu peles varētu brīvi pārvietoties, bet neaizņems pārāk daudz vietas uz jūsu galda. Ar vienkrāsainu sarkanu dizainu tas piešķirs jūsu darba videi krāsains akcents un padarīs to pievilcīgāku. Peles paliknis ir plāns, tikai 6 mm biezums, tāpēc tas nebojās jūsu peles izmantotāja pieredzi. Tās rokas locītavas atslogotājs nodrošina drošu un stabilu pozīciju, kas palīdzēs novērst nogurumu un iedzīšanu locītavās. Īpaši izstrādāts izmērs - 246 x 218 x 5 mm, padarīs to ērti lietojamu un piemērotu jebkurai pelei vai ražotāja modelei. Lai jūs varētu sākt lietot peles palikni, to iepērk vienā gabalā. Tādējādi jūs saņemsiet pilnībā funkcionējošu produktu, kas ir gatavs tūlītējai lietošanai. Ar harmonizētās sistēmas (HS) kodu 84733080, šis peles paliknis atbilst visām vajadzīgajām standartiem un noteikumiem. Aptveriet visus savas darba vietas ergonomiskās vajadzības un iegādājieties Fellowes 29701 Peles palikni Sarkans jau šodien!
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
„Fellowes“ pelės kilimėlis, ekonomiškas raudonas | €2.11 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Sarkans |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Materiāls | Audums, Poliesters |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 224 mm |
| Dziļums | 186 mm |
| Biezums | 6 mm |
| Dimensijas (WxDxH) | 246 x 218 x 5 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |