Ražotājs: Kensington
Modelis: K62386AM
EAN: 0085896623861
Kensington Comfort Gel. Produkta krāsa: Melns, Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Materiāls: Želeja, Rokas locītavas atslogotājs, Bezslīdes bāze
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Materiāls | Želeja |
| Rokas locītavas atslogotājs | Jā |
| Bezslīdes bāze | Jā |
| USB barošana | Nē |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 238 mm |
| Iepakojuma dziļums | 330,2 mm |
| Iepakojuma augstums | 38,1 mm |
| Iepakojuma svars | 394,6 g |