| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Leitz 65170089 mouse pad Grey | €73.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Spēļu peles paliktnis | Nē |
| Rokas locītavas atslogotājs | Jā |
| Bezslīdes bāze | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 200 mm |
| Dziļums | 260 mm |
| Biezums | 2,4 cm |
| Svars | 450 g |