Ražotājs: NGS
Modelis: NGS-MOUSE-1190
EAN: 8435430621310
NGS KILIM GEL. Platums: 250 mm, Dziļums: 215 mm. Produkta krāsa: Melns, Virsmas krāsojums: Vienkrāsaina, Materiāls: Audums, Želeja, Gumija, Rokas locītavas atslogotājs, Bezslīdes bāze, Spēļu peles paliktnis
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Materiāls | Audums, Želeja, Gumija |
| Spēļu peles paliktnis | |
| Rokas locītavas atslogotājs | |
| Bezslīdes bāze | |
| Virsmas materiāls | Audums |
| Komfortabls dizains | |
| Aizsardzības īpašības | Izturīgs pret apšļākšanu, Ūdensizturīgs, Ūdensdrošs |
| Mazgājams | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 217 mm |
| Iepakojuma dziļums | 27 mm |
| Iepakojuma augstums | 252 mm |
| Iepakojuma tips | Piekarama kaste |
| Iepakojuma svars | 250 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 250 mm |
| Dziļums | 215 mm |
| Biezums | 2,5 cm |
| Svars | 175 g |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 550 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 288 mm |
| Kastes garums (Master) | 233 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 290 mm |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |