Ražotājs: ASUS
Modelis: 90MP00Z0-B0UA00
EAN: 4718017060011
ASUS ROG Gladius II. Formas faktors: Labā roka. Kustības uztveršanas tehnoloģija: Optisks, Ierīces interfeiss: RF bezvadu sakari + Bluetooth, Kustības izšķirtspēja: 16000 DPI, Pogu veids: Spiedpogas, Pogu skaits: 6, Ritināšanas veids: Ritenis. Gaismas krāsa: Zils, Zaļš, Sarkans. Jaudas avots: Baterijas. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Speļu |
| Ierīces interfeiss | RF bezvadu sakari + Bluetooth |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Pogu skaits | 6 |
| Pogu veids | Spiedpogas |
| Kustības izšķirtspēja | 16000 DPI |
| Ieteicamais pielietojums | PC (dators) |
| Pielāgojama kustību izšķirtspēja | |
| Ieprogrammējamas peles pogas | |
| Programmējamo pogu skaits | 6 |
| Ritināšanas riteņu skaits | 1 |
| Pooling biežums | 125,1000 Hz |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Pogu izturība (miljons klikšķi) | 50 |
| Dizains | |
| Formas faktors | Labā roka |
| Ergonomisks dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Gumijas rokturi | |
| Iluminācija | |
| Gaismas krāsa | Zils, Zaļš, Sarkans |
| Iepakojuma saturs | |
| Uztvērējs komplektā | |
| Bezvadu uztvērēja interfeiss | USB Type-A |
| Lietotāja pamācība | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Baterijas |
| Baterijas mūžā ilgums | 36 h |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8.1 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 67 mm |
| Dziļums | 126 mm |
| Augstums | 45 mm |
| Svars | 130 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716070 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |