Ražotājs: ASUS
Modelis: 90XB04B0-BMU000
EAN: 4712900789485
ASUS UX300 Pro. Formas faktors: Labā roka. Kustības uztveršanas tehnoloģija: Optisks, Ierīces interfeiss: USB Type-A, Kustības izšķirtspēja: 3200 DPI, Pogu veids: Spiedpogas, Pogu skaits: 6, Ritināšanas veids: Ritenis. Jaudas avots: Kabelis. Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Birojs |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Pogu skaits | 6 |
| Pogu veids | Spiedpogas |
| Kustības izšķirtspēja | 3200 DPI |
| Pielāgojama kustību izšķirtspēja | |
| Kustību izšķirtspējas režīmu skaits | 4 |
| Ritināšanas riteņu skaits | 1 |
| Ritināšanas virzieni | Horizontāls |
| Dizains | |
| Formas faktors | Labā roka |
| Ergonomisks dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 10 x64, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Kabelis |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 109 mm |
| Dziļums | 75 mm |
| Augstums | 39,8 mm |
| Svars | 95 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716070 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |