Ražotājs: BakkerElkhuizen
Modelis: BNEP190L
EAN: 0851326003080
BakkerElkhuizen HandShoeMouse. Formas faktors: Kreisā roka. Kustības uztveršanas tehnoloģija: Optisks, Ierīces interfeiss: USB Type-A, Kustības izšķirtspēja: 1000 DPI, Pogu veids: Spiedpogas, Pogu skaits: 3, Ritināšanas veids: Ritenis. Jaudas avots: Kabelis. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.f-m-shop.de |
Hippus HandShoeMouse Left Medium - Maus - Für Linkshänder | €133.28 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Birojs |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Pogu skaits | 3 |
| Pogu veids | Spiedpogas |
| Kustības izšķirtspēja | 1000 DPI |
| Pielāgojama kustību izšķirtspēja | Nē |
| Kustību izšķirtspējas režīmu skaits | 1 |
| Ritināšanas riteņu skaits | 1 |
| Ritināšanas virzieni | Vertikāls/Horizontāls |
| Dizains | |
| Formas faktors | Kreisā roka |
| Ergonomisks dizains | Jā |
| Peles izmērs | M |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Materiāls | Plastmasa |
| Īkšķa balsts | Jā |
| Ergonomika | |
| Kabeļa garums | 1,9 m |
| Plug and Play | Jā |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.14 Mojave, Mac OS X 10.15 Catalina, Mac OS X 10.15.3 Catalina, Mac OS X 10.5 Leopard, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.7.5 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks, Mac OS X 11.0 Big Sur, Mac OS X 12.0 Monterey, Mac OS X 13.0 Ventura |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | ChromeOS, Unix |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Kabelis |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 130 mm |
| Dziļums | 170 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Svars | 214 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Maiss | Jā |
| Lietotāja pamācība | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716070 |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 5 gads(i) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Iepakojuma platums | 145 mm |
| Iepakojuma dziļums | 190 mm |
| Iepakojuma svars | 376 g |
| Iepakojuma augstums | 60 mm |