Ražotājs: Ewent
Modelis: EW3159
EAN: 8052101430455
Ewent EW3159. Formas faktors: Abām rokām. Kustības uztveršanas tehnoloģija: Optisks, Ierīces interfeiss: USB Type-A, Kustības izšķirtspēja: 1000 DPI, Pogu veids: Spiedpogas, Pogu skaits: 2, Ritināšanas veids: Ritenis. Jaudas avots: Kabelis. Strādā uz jebkuras virsmas. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
anni.si |
Miška Ewent Silent Click | €5.67 |
|
www.emundia.si |
EWENT Miška Optical s Silent Click, 1000dpi, črna, USB | €7.95 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Birojs |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Pogu skaits | 2 |
| Pogu veids | Spiedpogas |
| Kustības izšķirtspēja | 1000 DPI |
| Kluss klikšķis | |
| Dizains | |
| Formas faktors | Abām rokām |
| Ergonomisks dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Ergonomika | |
| Strādā uz jebkuras virsmas | |
| Kabeļa garums | 1,35 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Kabelis |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 65 mm |
| Dziļums | 104 mm |
| Augstums | 37 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |