Ražotājs: Fujitsu
Modelis: S26381-K457-L100
EAN: 2002527281007
Fujitsu M510. Formas faktors: Abām rokām. Kustības uztveršanas tehnoloģija: Optisks, Ierīces interfeiss: USB Type-A, Kustības izšķirtspēja: 1000 DPI, Pogu skaits: 2, Ritināšanas veids: Ritenis. Jaudas avots: Kabelis. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Fujitsu M510 pele Abām rokām USB Type-A Optisks 1000 DPI | €26.92 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Birojs |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Pogu skaits | 2 |
| Rullējamais ritentiņš | |
| Kustības izšķirtspēja | 1000 DPI |
| Ieteicamais pielietojums | PC (dators) |
| Ritināšanas riteņu skaits | 1 |
| Sertifikācija | CE WEEE EN 60950 IEC 60825-1 |
| Dizains | |
| Formas faktors | Abām rokām |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Ergonomika | |
| Kabeļa garums | 1,8 m |
| Plug and Play | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Kabelis |
| Jaudas patēriņš | 100 mA |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 55 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 95 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Iepakojuma saturs | |
| Lietotāja pamācība | |
| Papildus informācija | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| USB nepieciešams | |
| Peles dimensijas (WxDxH) | 61,7 x 112,8 x 38,4 mm |
| Savienojamības tehnoloģija | Vadu |