Ražotājs: Hama
Modelis: 00182646
EAN: 4047443370860
Hama Torino. Kustības uztveršanas tehnoloģija: Optisks, Ierīces interfeiss: USB Type-A, Kustības izšķirtspēja: 1200 DPI, Pogu skaits: 6, Ritināšanas veids: Ritenis. Produkta krāsa: Melns, Sudrabs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Birojs |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Pogu skaits | 6 |
| Kustības izšķirtspēja | 1200 DPI |
| Ieteicamais pielietojums | Universāls |
| Ritināšanas riteņu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 68 mm |
| Dziļums | 107 mm |
| Augstums | 38 mm |