Ražotājs: HP
Modelis: 3V0G9AA
EAN: 0195908483168
HP 240 Black Bluetooth Mouse. Formas faktors: Abām rokām. Kustības uztveršanas tehnoloģija: Optisks, Ierīces interfeiss: Bluetooth sistēma, Kustības izšķirtspēja: 1600 DPI, Pogu veids: Spiedpogas, Pogu skaits: 3, Ritināšanas veids: Ritenis. Jaudas avots: Baterijas. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Pele | |
| Ierīces interfeiss | Bluetooth sistēma |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Pogu skaits | 3 |
| Pogu veids | Spiedpogas |
| Kustības izšķirtspēja | 1600 DPI |
| Ritināšanas riteņu skaits | 1 |
| Bluetooth versija | 5.1 |
| Dizains | |
| Formas faktors | Abām rokām |
| Produkta krāsa | Melns |
| HP segments | Bizness |
| Iepakojuma saturs | |
| Uztvērējs komplektā | Jā |
| Garantijas karte | Jā |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | ChromeOS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Baterijas |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Baterijas tips | AA |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 107 mm |
| Dziļums | 60,5 mm |
| Augstums | 29,3 mm |
| Svars | 54,2 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Iepakojuma platums | 129 mm |
| Iepakojuma dziļums | 78 mm |
| Iepakojuma augstums | 47 mm |
| Iepakojuma svars | 120 g |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes svars | 397,6 g |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Kastes uz paletes | 72 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 12 pcs |
| Tehniskās detaļas | |
| Paletes svars | 397,6 kg |