| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Birojs |
| Ierīces interfeiss | RF Bezvadu |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Pogu veids | Spiedpogas |
| Ritināšanas riteņu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Iepakojuma saturs | |
| Uztvērējs komplektā | Jā |
| Bezvadu uztvērēja interfeiss | USB Type-A |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Baterijas |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 109,5 mm |
| Dziļums | 70,8 mm |
| Augstums | 40,1 mm |
| Svars | 90 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716070 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 80 mm |
| Iepakojuma svars | 150 g |
| Iepakojuma augstums | 50 mm |