Ražotājs: HP
Modelis: 2LX92AA
EAN: 0191628588954
HP ENVY Rechargeable Mouse 500. Formas faktors: Abām rokām. Kustības uztveršanas tehnoloģija: Lāzers, Ierīces interfeiss: RF Bezvadu, Kustības izšķirtspēja: 1600 DPI, Pogu veids: Spiedpogas, Pogu skaits: 2, Ritināšanas veids: Ritenis. Jaudas avots: Baterijas. Produkta krāsa: Melns, Pelēks
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Birojs |
| Ierīces interfeiss | RF Bezvadu |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Lāzers |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Pogu skaits | 2 |
| Pogu veids | Spiedpogas |
| Kustības izšķirtspēja | 1600 DPI |
| Ieteicamais pielietojums | Universāls |
| Ritināšanas riteņu skaits | 1 |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Dizains | |
| Formas faktors | Abām rokām |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| HP segments | Mājas |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Baterijas |
| Atkārtoti uzlādējams | Jā |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 7, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 7 x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 107 mm |
| Dziļums | 67 mm |
| Augstums | 38,6 mm |
| Svars | 120 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Iepakojuma platums | 198 mm |
| Iepakojuma dziļums | 140 mm |
| Iepakojuma svars | 170 g |
| Iepakojuma augstums | 54 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |