Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Birojs |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Pogu veids | Spiedpogas |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| HP segments | Mājas |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | macOS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Kabelis |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 116,6 mm |
| Dziļums | 64,3 mm |
| Augstums | 37,2 mm |
| Svars | 90 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Iepakojuma platums | 129 mm |
| Iepakojuma dziļums | 78 mm |
| Iepakojuma svars | 140 g |
| Iepakojuma augstums | 47 mm |