Ražotājs: Kensington
Modelis: K75350WW
EAN: 0085896753506
Kensington SureTrack™ Dual Wireless Mouse piedāvā uzticamu un ērtu risinājumu Jūsu skaitļošanas vajadzībām. Ar tā gludo un abas rokas lietošanai piemēroto dizainu, šī pele ir piemērota gan kreisroku, gan labroku lietotājiem. Zils krāsu pieskāriens dod stilu Jūsu darba telpai.
Šī pele ir viegla un viegli pārnēsājama, tā sver tikai 65g, kas to padara ideālu ceļošanas nolūkiem. Šīs kompakto izmēru - 36 mm augstumā, 62 mm platumā un 110 mm dziļumā - nodrošina ērtu rokas satveri ilgstošai lietošanai.
Aprīkota ar jaunāko Bluetooth versiju 5.0, šī pele piedāvā šūsniņas bezvadu savienojamību. Tā arī ir aprīkota ar USB Type-A nano uztvērēju, kas nodrošina vairākas savienošanas iespējas. Trīs pogas un ritināšanas ritenītis ļauj efektīvi navigēt un kontrolēt.
Ar kustības izšķirtspēju 2400 DPI, Kensington SureTrack™ Dual Wireless Mouse nodrošina precīzu sekošanu. Nospiežamās pogas nodrošina atsaucīgu un taktilu atsauksmi.
Šī pele atbalsta dažādas operētājsistēmas, tostarp Windows, Mac, ChromeOS un Android, tādējādi padarot to saderīgu ar plašu ierīču klāstu. Tā tiek piegādāta ar lietotāja rokasgrāmatu, lai viegli to iestatītu un darbotos.
Kensington SureTrack™ Dual Wireless Mouse darbojas temperatūras diapazonā no 0 līdz 40 grādiem Celsija un var tikt droši uzglabāta no -20 līdz 60 grādiem Celsija. Tā augstā relativā mitruma darba robeža ir no 0 līdz 95%, kas to padara piemērotu dažādiem apstākļiem.
Iepakojumā ir iekļauts viens AA baterija, kas nodrošina ilgstošu bezvadu lietošanu. Baterija ērti ir iekļauta iepakojumā.
Kopumā Kensington SureTrack™ Dual Wireless Mouse apvieno funkcionalitāti, pārnēsājamību un stilu, tādējādi padarot to par izcilu izvēli tiem, kas meklē uzticamu bezvadu peles risinājumu gan darbam, gan ceļojumiem.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pointer-it.si |
Miška Kensington SureTrack Dual K-75350WW | €28.10 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Ceļošanai |
| Ierīces interfeiss | RF bezvadu sakari + Bluetooth |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Pogu skaits | 3 |
| Pogu veids | Spiedpogas |
| Kustības izšķirtspēja | 2400 DPI |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Sertifikācija | FCC, CE, IC, RCM, VCCI, TELEC, BQB |
| Dizains | |
| Formas faktors | Abām rokām |
| Produkta krāsa | Zils |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Materiāls | ABS sintētika |
| Iepakojuma saturs | |
| Uztvērējs komplektā | |
| Bezvadu uztvērēja interfeiss | USB Type-A |
| Uztvērēja veids | Nano uztvērējs |
| Baterijas pievienotas | |
| Lietotāja pamācība | |
| Ergonomika | |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 0 - 95 % |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Baterijas |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Baterijas tips | AA |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android |
| Citas atbalstītās operētājsistēmas | ChromeOS |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 62 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Augstums | 36 mm |
| Svars | 65 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716070 |
| Papildus informācija | |
| Saderīgās operētājsistēmas | Chrome OS 44 or above; macOS 10.14 or above; Windows 7 or above |
| Savienojamības tehnoloģija | Bezvadu |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Iepakojuma platums | 48 mm |
| Iepakojuma dziļums | 104 mm |
| Iepakojuma augstums | 184 mm |
| Iepakojuma svars | 220 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |