Ražotājs: Lenovo
Modelis: 06P4069
EAN: 0071021010989
Lenovo 06P4069 pele ir uzticama un efektīva USB tipa A optiskā pele, kas izstrādāta ikdienas lietošanai. Ar DPI izšķirtspēju 400 tas nodrošina plūstošu un precīzu peles kursora pārvietošanu, ļaujot jums bez piepūles pārlūkot savas uzdevumus.
Mērot 1,25 collas augstumā, 2,13 collas platumā un 4,5 collas dziļumā, šī kompakta pele ērti iederas roku un ir piemērota gan kreisās, gan labās rokas lietotājiem. Sverot tikai 94 grami, tā ir viegla un pārnēsājama, padarot to ērti nēsājamu kopā ar jūsu klēpjdatoru vai novietojamu jūsu somā.
Ar trīs pogām, ieskaitot ritināšanas riteni, šī pele piedāvā būtiskas funkcijas, kas nepieciešamas tīmekļa pārlūkošanai, dokumentu rediģēšanai un citām datora uzdevumiem. Optiskā kustības izsekošanas tehnoloģija nodrošina precīzu izsekošanu uz dažādām virsmām, izslēdzot nepieciešamību pēc peles paliktni.
Lenovo 06P4069 pelei ir USB tipa A interfeiss, kas padara to saderīgu ar plašu ierīču klāstu, ieskaitot klēpjdatorus, stacionāros datorus un spēļu konsoles. Vienkārši pieslēdziet to pie pieejama USB portes un jūs esat gatavs darbam.
Paaugstiniet savu produktivitāti un baudiet ērtu datoru lietošanas pieredzi ar Lenovo 06P4069 peles palīdzību. Tās ergonomiskais dizains, precīza izsekošana un ērts USB savienojamība padara to par izcilu izvēli lietotājiem, kas meklē uzticamu un viegli lietojamu peles palīgu.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Lenovo 06P4069 mouse USB Optical 400 DPI | €27.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Pogu skaits | 3 |
| Kustības izšķirtspēja | 400 DPI |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 2.13 in mm |
| Dziļums | 4.5 in mm |
| Augstums | 1.25 in mm |
| Svars | 94 g |
| Papildus informācija | |
| Rādītājierīce | USB Optical Wheel Mouse |
| Peles dimensijas (WxDxH) | 54 x 114 x 32 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716070 |