Ražotājs: Mars Gaming
Modelis: MM118
EAN: 4718009151949
Mars Gaming MM118. Formas faktors: Labā roka. Kustības uztveršanas tehnoloģija: Optisks, Ierīces interfeiss: USB Type-A, Kustības izšķirtspēja: 9800 DPI, Pogu veids: Spiedpogas, Pogu skaits: 6, Ritināšanas veids: Ritenis. Gaismas krāsa: Zils, Zaļš, Sarkans. Jaudas avots: Kabelis. Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Mars Gaming MM118 pele Labā roka USB Type-A Optisks 9800 DPI | €13.48 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Speļu |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Pogu skaits | 6 |
| Pogu veids | Spiedpogas |
| Kustības izšķirtspēja | 9800 DPI |
| Ieteicamais pielietojums | Universāls |
| Pielāgojama kustību izšķirtspēja | |
| Ritināšanas riteņu skaits | 1 |
| Dizains | |
| Formas faktors | Labā roka |
| Ergonomisks dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Gumijas rokturi | |
| Iluminācija | |
| Gaismas krāsa | Zils, Zaļš, Sarkans |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Kabelis |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Ievadierīce | |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 69 mm |
| Dziļums | 120 mm |
| Augstums | 41 mm |
| Svars | 155 g |
| Uztverēja platums | 15 cm |
| Uztverēja dziļums | 4,8 cm |
| Uztvērēja augstums | 20 cm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |