Ražotājs: Microsoft
Modelis: ELG-00021
EAN: 0889842527766
Microsoft Arc Mouse. Formas faktors: Abām rokām. Kustības uztveršanas tehnoloģija: BlueTrack, Ierīces interfeiss: Bluetooth sistēma, Kustības izšķirtspēja: 1000 DPI, Pogu veids: Skārienpogas, Pogu skaits: 2. Jaudas avots: Baterijas. Produkta krāsa: Ceriņi
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Ceļošanai |
| Ierīces interfeiss | Bluetooth sistēma |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | BlueTrack |
| Ritināšanas veids | Nav pieejams |
| Pogu skaits | 2 |
| Pogu veids | Skārienpogas |
| Kustības izšķirtspēja | 1000 DPI |
| Ritināšanas virzieni | Vertikāls/Horizontāls |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Dizains | |
| Formas faktors | Abām rokām |
| Ergonomisks dizains | |
| Produkta krāsa | Ceriņi |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Ergonomika | |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 IOT Core, Windows 10 IoT Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 10 x64, Windows 8.1, Windows 8.1 Enterprise, Windows 8.1 Enterprise x64, Windows 8.1 Pro, Windows 8.1 Pro x64, Windows 8.1 x64 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Baterijas |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Baterijas tips | AAA |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Akumulatoru kalpošanas laiks | 6 mēnesis(i) |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 131,3 mm |
| Dziļums | 55,1 mm |
| Augstums | 14,2 mm |
| Svars | 82,5 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |