Ražotājs: Microsoft
Modelis: 222-00039
EAN: 0889842659146
Microsoft Bluetooth® Ergonomiskā pele ir pareizās rokas pele, kas apvieno komfortu un funkcionalitāti. Pateicoties tās ergonomiskajam dizainam, tā nodrošina dabisku un ērtu rokturi, ļaujot izmantot peles ilgstoši, nejūtot nogurumu. Peleres tehnoloģijas nodrošina precīzu kustību izsekošanu uz dažādām virsmām.
Ar augstu kustību izšķirtspēju (DPI) 2400, šī pele piedāvā plūstošu un precīzu pogu vadību, kas padara to par ideālu biroja lietošanai. Tā ir aprīkota ar pieciem pogām, tai skaitā programmējamā ritņa pogu, kas ļauj viegli pārlūkot un pielāgoties. Vertikālo ritināšanas kustības un ritenīša vadība ļauj pārlūkot dokumentus un tīmekļa lapas ērti.
Microsoft Bluetooth® Ergonomiskā pele izmanto Bluetooth 5.0 tehnoloģiju, kas nodrošina bezproblēmu un uzticamu bezvadu savienojumu ar jūsu ierīci. Tā ir arī Bluetooth Low Energy (BLE) saderīga, saglabājot akumulatora darbības laiku, ja tā nav lietošanā. Pelei ir nepieciešamas divas AAA alkaliskās baterijas, kas nodrošina darbības laiku līdz 15 mēnešiem.
Kompakta un viegla, šī pele sver 91g un ir 42.4mm augsta, 76.3mm plata un 118.2mm dziļa. Iepakojumā ietilpst ātrā starta rokasgrāmata vieglai iestatīšanai. Pelerē pieejams stilīgs persiku krāsas izpildījums, kas piešķir eleganci jūsu darba vidē.
Microsoft Bluetooth® Ergonomiskā pele ir radīta Microsoft, uzticama datora perifēriju ražotāja, un tā garantē kvalitāti un izturību. Tās mūsdienīgās un ergonomiskās funkcijas padara to par uzticamu pavadoņu jūsu ikdienas datorlietošanā.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Birojs |
| Ierīces interfeiss | Bluetooth sistēma |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | BlueTrack |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Pogu skaits | 5 |
| Pogu veids | Spiedpogas |
| Kustības izšķirtspēja | 2400 DPI |
| Ieprogrammējamas peles pogas | |
| Ritināšanas riteņu skaits | 1 |
| Ritināšanas virzieni | Vertikāls |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Dizains | |
| Formas faktors | Labā roka |
| Ergonomisks dizains | |
| Produkta krāsa | Persiks |
| Ergonomika | |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Baterijas |
| Atkārtoti uzlādējams | |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Baterijas tips | AAA |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Akumulatoru kalpošanas laiks | 15 mēnesis(i) |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | |
| Garantijas karte | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 76,3 mm |
| Dziļums | 118,2 mm |
| Augstums | 42,4 mm |
| Svars | 91 g |
| Baterijas svars | 11 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Daudzums | 1 |
| Iepakojuma platums | 60,3 mm |
| Iepakojuma dziļums | 99,3 mm |
| Iepakojuma augstums | 138,8 mm |
| Iepakojuma svars | 232 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 8471609050 |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 299 mm |
| Kastes garums (Master) | 320 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 142 mm |
| Kastes svars (Master) | 2,92 kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |