Ražotājs: Microsoft
Modelis: 8KX-00024
Iepazīstieties ar Microsoft Bluetooth peli pele Abām rokām! Šī pelīte piedāvā ērtu un bezvadu piedziņu, ļaujot izbaudīt brīvību, bezvadu savienojumu un aprīkojuma savietojamību. Ar optisko 1000 DPI kustības izšķirtspēju un četrām spiedpogām, jūs varat viegli pārvietoties caur datora darbvirsmu un veikt vajadzīgos darbības. Tā pielāgojamā izšķirtspēja ļauj jums pielāgot peles kustības ātrumu atbilstoši jūsu vajadzībām.
Šī pele ir ergonomiska ar formu, kas ir piemērota gan labā un kreisā roka lietošanai. Plastmasas materiāls nodrošina komfortu un ilgtspējību. Produkts ir zilas krāsas ar modeli virsmas krāsojumu, kas piešķir tai stilīgu izskatu.
Ar Bluetooth 5.0 interfeisu šī pele nodrošina drošu un stabilu savienojumu ar jūsu datoru. Tā ir saderīga ar Windows 10, Windows 11 un Windows 8.1 operētājsistēmām, nodrošinot plašu savietojamību. Pelei ir arī Bluetooth Low Energy (BLE) funkcionalitāte, kas nodrošina energoefektīvu darbību.
Izmantojot vienu AA bateriju, šī pele piedāvā 12 mēnešu ilgu akumulatora kalpošanas laiku, kas padara to ideālu ikdienas lietošanai. Peles svars ir tikai 78 grami, un tā ir kompakta ar izmēriem 58,2 x 38,3 x 100,4 mm.
Iepakojums ietver vienu peles komplektu, un tā svars ir 120 grami. Iepakojuma izmēri ir 148 x 51 x 79 mm. Pelei ir garantijas karte un pievienotās baterijas, kā arī lietotāja pamācība, kas nodrošina ērtu un vieglu sākšanu.
Ar bezvadu rūtera amplitūdu līdz 10 metriem, jūs varat brīvi pārvietoties savā darba vietā un saglabāt savienojumu ar datoru.
Iepazīstiet Microsoft Bluetooth peli pele Abām rokām - plašas funkcionalitātes un ērtības apvienojums jūsu ikdienas darbam ar datoru!
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Birojs |
| Ierīces interfeiss | Bluetooth sistēma |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Pogu skaits | 4 |
| Pogu veids | Spiedpogas |
| Kustības izšķirtspēja | 1000 DPI |
| Peles kustības ātrums | 30 ips |
| Pielāgojama kustību izšķirtspēja | |
| Ritināšanas riteņu skaits | 1 |
| Ritināšanas virzieni | Vertikāls |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Dizains | |
| Formas faktors | Abām rokām |
| Produkta krāsa | Zils |
| Virsmas krāsojums | Modelis |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ergonomika | |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 10 m |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Baterijas |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 |
| Baterijas tips | AA |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Akumulatoru kalpošanas laiks | 12 mēnesis(i) |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 11, Windows 8.1 |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterijas pievienotas | |
| Lietotāja pamācība | |
| Garantijas karte | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 38,3 mm |
| Dziļums | 100,4 mm |
| Augstums | 58,2 mm |
| Svars | 78 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84716070 |
| Oriģinālās kastes platums | 220 mm |
| Kastes garums (Master) | 416 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 158 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,58 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Iepakojuma platums | 79 mm |
| Iepakojuma dziļums | 148 mm |
| Iepakojuma svars | 120 g |
| Iepakojuma augstums | 51 mm |