Ražotājs: Microsoft
Modelis: KTF-00012
EAN: 0889842353136
Microsoft Surface Modern Mobile pele ir lielisks pavadonis tiem, kas ir pastāvīgi kustībā. Ar ambidextrous dizainu, tas ir ērts gan labākās, gan kreisās puses lietošanai. Ar BlueTrack kustības noteikšanas tehnoloģiju tas precīzi vēro gandrīz jebkuru virsmu. Tajā ir arī Bluetooth savienojamība, kas nodrošina stabilu bezvadu savienojumu ar jūsu ierīci līdz 5 metru attālumā.
Šai ceļojuma pelei ir kustības izšķirtspēja 1800 DPI, kas nodrošina precīzu kustības vadību un ļauj viegli pārlūkot dokumentus un tīmekļa lapas. Pelē ir trīs pogas, tostarp ritināšanas ritenis un ieprogrammējama poga, ar kuru var pielāgot darbplūsmu. Turklāt tas atbalsta Bluetooth Low Energy (BLE) un ir saderīgs ar dažādām operētājsistēmām, piemēram, Windows 10, Windows 8.1 un pat MacOS.
Pele tiek darbināta ar divām AAA baterijām, kas ir iekļautas iepakojumā. Baterijām ir kalpošanas laiks 12 mēneši, tātad jums nav jāuztraucas par to, ka jāmaina baterijas bieži. Ar tikai 78 gramiem svars, tas ir ārkārtīgi viegls un viegli pārnēsājams. Pelē ir eleganta melna krāsa ar monohromātu virskārtas krāsu, kas piešķir tai modernu izskatu.
Šī Microsoft Surface Modern Mobile pele tiek nodrošināta ar kārtīgā iepakojumā, kas ietver peli, ātru starta vadlīniju (QSG), garantiju un saskaņas vadlīniju (WACG) un divas AAA baterijas. Iepakojuma saturs ir viegls, bet izturīgs un saglabās jūsu ierīci drošībā transportēšanas laikā.
Kopumā šī pele ir lieliska izvēle tiem, kas vēlas vieglu un uzticamu ceļojuma peli, kas var strādāt bez problēmām ar viņu ierīcēm. Tā ergonomiskais dizains un precīzā kustības noteikšanas tehnoloģija padara to par daudzpusīgu un praktisku izvēli ikvienam, kurš pastāvīgi kustas.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Ceļošanai |
| Ierīces interfeiss | Bluetooth sistēma |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | BlueTrack |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Pogu skaits | 3 |
| Kustības izšķirtspēja | 1800 DPI |
| Ieprogrammējamas peles pogas | |
| Programmējamo pogu skaits | 1 |
| Frekvences josla | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Dizains | |
| Formas faktors | Abām rokām |
| Ergonomisks dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Ergonomika | |
| Bezvadu rūtera amplitūda | 5 m |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 8.1 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Atbalstītās mobilās operētājsistēmas | Android |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Baterijas |
| Atkārtoti uzlādējams | |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Baterijas tips | AAA |
| Baterijas tehnoloģija | Sārmaina akumulatoru baterija |
| Akumulatoru kalpošanas laiks | 12 mēnesis(i) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Baterijas pievienotas | |
| Daudzums | 1 |
| Iepakojuma platums | 88,5 mm |
| Iepakojuma dziļums | 134,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 36 mm |
| Iepakojuma svars | 156 g |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 60,3 mm |
| Dziļums | 107,2 mm |
| Augstums | 25,8 mm |
| Svars | 78 g |
| Baterijas svars | 22 g |
| Papildus informācija | |
| Iepakojuma saturs | Mouse, QSG, WACG, 2 AAA batteries |
| Kārtas uz paletes | 8 pcs |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 10 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 193 mm |
| Kastes garums (Master) | 284 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 113 mm |
| Kastes svars (Master) | 1,82 kg |
| Daudzums uz paletes | 1280 pcs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Kastu skaits kārtā | 16 pcs |