Ražotājs: Rapoo
Modelis: 19178
EAN: 6940056191786
Rapoo VT200. Formas faktors: Labā roka. Kustības uztveršanas tehnoloģija: Optisks, Ierīces interfeiss: USB Type-A, Kustības izšķirtspēja: 6200 DPI, Pogu veids: Spiedpogas, Pogu skaits: 8, Ritināšanas veids: Ritenis. Jaudas avots: Kabelis. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Pele | |
| Mērķis, rezultāts | Speļu |
| Ierīces interfeiss | USB Type-A |
| Kustības uztveršanas tehnoloģija | Optisks |
| Ritināšanas veids | Ritenis |
| Pogu skaits | 8 |
| Pogu veids | Spiedpogas |
| Kustības izšķirtspēja | 6200 DPI |
| Dizains | |
| Formas faktors | Labā roka |
| Produkta krāsa | Melns |
| Virsmas krāsojums | Vienkrāsaina |
| Iluminācija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Kabelis |
| Informācija par iepakojumu | |
| Daudzums | 1 |
| Iepakojuma platums | 100 mm |
| Iepakojuma dziļums | 60 mm |
| Iepakojuma svars | 300 g |
| Iepakojuma augstums | 40 mm |