Ražotājs: Hasbro
Modelis: F60605X0
EAN: 5010994164621
Indiana Jones . Produkta veids: Rotaļu figūriņa, Tēma: Indiana Jones, Produkta krāsa: Daudzkrāsains. EU TSD brīdinājums: Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem, Sīkas detaļas. Aizrīšanās bīstamība. Augstums: 159 mm, Svars: 89 g, Iepakojuma platums: 171 mm. Aksesuāri iekļauti komplektā: Ierocis, Iepakojuma tips: Noslēgta kārba, Valodas uz iepakojuma: Multi. Oriģinālās kastes platums: 206 mm, Kastes garums (Master): 260 mm, Oriģinālās kastes augstums: 238 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Rotaļu figūriņa |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Tēma | Indiana Jones |
| Licence | Lucasfilm |
| Tēls | Indiana Jones |
| Ieteicamais dzimums | Zēns |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 99 gads(i) |
| Gads | 2022 |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Iepakojuma saturs | |
| Aksesuāri iekļauti komplektā | Ierocis |
| Iepakojuma tips | Noslēgta kārba |
| Valodas uz iepakojuma | Multi |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 159 mm |
| Svars | 89 g |
| Iepakojuma platums | 171 mm |
| Iepakojuma dziļums | 49,2 mm |
| Iepakojuma augstums | 263,5 mm |
| Iepakojuma svars | 127 g |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem, Sīkas detaļas. Aizrīšanās bīstamība |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 206 mm |
| Kastes garums (Master) | 260 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 238 mm |
| Daudzums Master kastē | 8 pcs |
| Kastes svars (Master) | 1,56 kg |
| Galvenās kārbas neto svars | 712 g |