Ražotājs: Hasbro
Modelis: F38575X0
EAN: 5010994134693
Marvel F38575X0. Produkta veids: Rotaļu figūriņa, Pamatojoties uz: Filma un TV seriāli, Produkta krāsa: Daudzkrāsains. EU TSD brīdinājums: Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem, Drošības brīdinājums: Vanaf 4 jaar. WAARSCHUWING: VERSTIKKINGSGEVAAR - kleine onderdelen. Niet geschikt voor kinderen.... Augstums: 152,4 mm, Svars: 113 g, Iepakojuma platums: 236 mm. Iekļauto piederumu skaits: 3 pcs, Iepakojuma tips: Palodzes puķu kaste, Iepakojuma saturs: Inhoud: figuur, 3 accessoires, 1 bouwstuk voor extra figuur. Oriģinālās kastes platums: 158,8 mm, Kastes garums (Master): 487,4 mm, Oriģinālās kastes augstums: 281 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Marvel F38575X0 piedzīvojumu personāžu un kolekcionāru figūra | €26.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Rotaļu figūriņa |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Pamatojoties uz | Filma un TV seriāli |
| Licence | Marvel |
| Tēls | Ms. Marvel |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 4 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 99 gads(i) |
| Gads | 2022 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļauto piederumu skaits | 3 pcs |
| Iepakojuma tips | Palodzes puķu kaste |
| Iepakojuma saturs | Inhoud: figuur, 3 accessoires, 1 bouwstuk voor extra figuur |
| Valodas uz iepakojuma | Multi |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 152,4 mm |
| Svars | 113 g |
| Iepakojuma platums | 236 mm |
| Iepakojuma dziļums | 63,5 mm |
| Iepakojuma augstums | 266,7 mm |
| Iepakojuma svars | 152,4 g |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Drošības brīdinājums | Vanaf 4 jaar. WAARSCHUWING: VERSTIKKINGSGEVAAR - kleine onderdelen. Niet geschikt voor kinderen jonger dan 3 jaar. |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 158,8 mm |
| Kastes garums (Master) | 487,4 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 281 mm |
| Daudzums Master kastē | 8 pcs |
| Kastes svars (Master) | 2,15 kg |
| Galvenās kārbas neto svars | 904 g |
| Galvenās kārbas tilpums | 21000 cm³ |