Ražotājs: Hasbro
Modelis: F30405X0
EAN: 5010993974849
Transformers F30405X0. Produkta veids: Kolekcionēja rotaļu figūra, Pamatojoties uz: Filma un TV seriāli, Tēma: Transformers. EU TSD brīdinājums: Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem. Augstums: 140 mm, Svars: 82 g, Iepakojuma platums: 140 mm. Rokasgrāmatas valodas: Multi, Iepakojuma tips: Atvērta kaste, Valodas uz iepakojuma: Multi. Oriģinālās kastes platums: 264 mm, Kastes garums (Master): 371 mm, Oriģinālās kastes augstums: 152 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Produkta veids | Kolekcionēja rotaļu figūra |
| Produkta krāsa | Melns |
| Materiāls | Plastmasa |
| Pamatojoties uz | Filma un TV seriāli |
| Tēma | Transformers |
| Tēls | Kickback |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais dzimums | Vīrietis |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 8 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 99 gads(i) |
| Atbalstītie skaņas efekti | |
| Gaismas efekti | |
| Gads | 2021 |
| Izcelsmes valsts | Vjetnama |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 140 mm |
| Svars | 82 g |
| Iepakojuma platums | 140 mm |
| Iepakojuma dziļums | 64 mm |
| Iepakojuma augstums | 219 mm |
| Vienības apjoms | 1861 cm³ |
| Iepakojuma svars | 160 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Rokasgrāmatas valodas | Multi |
| Iepakojuma tips | Atvērta kaste |
| Valodas uz iepakojuma | Multi |
| Drošības brīdinājums | |
| EU TSD brīdinājums | Nav paredzēts bērniem, kas jaunāki par 36 mēnešiem |
| Piegādātāja funkcijas | |
| Atbalstāmās valodas | Nav pieejams |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 264 mm |
| Kastes garums (Master) | 371 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 152 mm |
| Daudzums Master kastē | 8 pcs |
| Galvenās kārbas neto svars | 656 g |
| Kastes svars (Master) | 1,52 kg |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 05010993989300 |
| Galvenās kārbas tilpums | 15000 cm³ |