Ražotājs: Bestway
Modelis: 34009
EAN: 66941607320336
Bestway 34009. Ieteicamais pielietojums: Baseinam, Tips: Piepūšamā laiva, Produkta krāsa: Daudzkrāsains. Platums: 770 mm, Garums: 1260 mm, Augstums: 290 mm. Minimālais pasūtījums: 12 pcs, Daudzums uz paletes: 480 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Ieteicamais pielietojums | Baseinam |
| Tips | Piepūšamā laiva |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Materiāls | Vinila |
| Piepūšams stāvs | |
| Rokturis(i) | |
| Tauvas riņķis | |
| Drošības vārsts | |
| Intrastat kods | 95069990 |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 770 mm |
| Garums | 1260 mm |
| Augstums | 290 mm |
| Svars | 680 g |
| Izmērs saplacinātā stāvoklī (plat. x gar.) | 1370 x 890 mm |
| Iepakojuma platums | 198 mm |
| Iepakojuma dziļums | 198 mm |
| Iepakojuma augstums | 55 mm |
| Vienības apjoms | 31000 cm³ |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |
| Remonta ielāps ir komplektā | |
| Loģistiskie dati | |
| Minimālais pasūtījums | 12 pcs |
| Daudzums uz paletes | 480 pcs |