Ražotājs: Bestway
Modelis: 65097
EAN: 6942138961584
Bestway 65097. Ieteicamais pielietojums: Ceļojums/atpūta, Tips: Piepūšamā laiva, Produkta krāsa: Melns, Zaļš. Platums: 1000 mm, Garums: 2700 mm, Augstums: 570 mm. Minimālais pasūtījums: 1 pcs, Daudzums uz paletes: 24 pcs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Ieteicamais pielietojums | Ceļojums/atpūta |
| Tips | Piepūšamā laiva |
| Produkta krāsa | Melns, Zaļš |
| Materiāls | PVC |
| Cilvēku skaits | 1 persona(s) |
| Maksimālais svars (tilpums) | 150 kg |
| Motora balsts | |
| Nodalījumu daudzums | 3 |
| Piepūšams stāvs | |
| Rokturis(i) | |
| Stieņa turētājs | |
| Vietu skaits | 1 sēdvieta (-s) |
| Interleaved Two of Five (ITF-14) | 06942138982336 |
| Intrastat kods | 89031010 |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1000 mm |
| Garums | 2700 mm |
| Augstums | 570 mm |
| Svars | 9 kg |
| Iepakojuma platums | 390 mm |
| Iepakojuma dziļums | 750 mm |
| Iepakojuma augstums | 190 mm |
| Vienības apjoms | 61000 cm³ |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |
| Iekļauts airis (-i) | |
| Iekļauto airu skaits | 1 |
| Remonta ielāps ir komplektā | |
| Ar roku darbināms gaisa pumpis | |
| Loģistiskie dati | |
| Minimālais pasūtījums | 1 pcs |
| Daudzums uz paletes | 24 pcs |