Ražotājs: Bestway
Modelis: 93548
EAN: 6942138972122
Bestway 93548. Tips: Vienvietīgs matracis, Produkta krāsa: Priede, Ieteicamais vecums: Paredzēta bērniem. Platums: 760 mm, Garums: 1320 mm, Augstums: 460 mm. Iepakojuma tips: Kaste. Minimālais pasūtījums: 8 pcs, Daudzums uz paletes: 128 pcs. Baterijas tips: AAA
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Tips | Vienvietīgs matracis |
| Produkta krāsa | Priede |
| Forma | Taisnstūris |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Piemērots | Iekštelpas |
| Maksimālais kravas svars | 50 kg |
| Atzveltne | |
| Iebūvēts pumpis | |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 2 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 4 gads(i) |
| iebūvēts nakts gaismas projektors | |
| Ieteicamais dzimums | Sieviete |
| Intrastat kods | 39269092 |
| Baterija | |
| Nepieciešamas baterijas | |
| Baterijas tips | AAA |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 3 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 760 mm |
| Garums | 1320 mm |
| Augstums | 460 mm |
| Svars | 1,94 kg |
| Iepakojuma platums | 350 mm |
| Iepakojuma dziļums | 330 mm |
| Iepakojuma augstums | 90 mm |
| Vienības apjoms | 71000 cm³ |
| Iepakojuma saturs | |
| Baterija ir komplektā | |
| Remonta ielāps ir komplektā | |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Loģistiskie dati | |
| Minimālais pasūtījums | 8 pcs |
| Daudzums uz paletes | 128 pcs |