| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Leitz KOLONOTATNIK LEITZ EXECUTIVE A4/80K LINIA kzk1025187 (4002432112159) | €20.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Mērķauditorija | Universāls |
| Formāts | A4 |
| Lapu skaits | 80 lapas |
| Apdrukājamā materiāla svars | 90 g/m² |
| Milimetru papīrs | |
| Apvalka materiāls | Polipropilēns (PP) |
| Iesiešanas veids | Spirāles iesējums |
| Spirāles veids | Dubults |
| Spirāles krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 670 g |
| Dziļums | 307 mm |
| Platums | 255 mm |
| Augstums | 19 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Forest Stewardship Council (FSC) |